عضویت  
ورود اعضا  
 

دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی

با توجه به نیاز روزافزون جامعه به تحصیلات تکمیلی، و نیاز به خدمات آموزشی در حوزه‌های تخصصی، و خلا محسوس خدمات تحصیلات تکمیلی مناسب در زمینه مهندسی شیمی، دپارتمان مهندسی شیمی برای پاسخگویی به این نیاز شکل گرفت. در صدر اهداف این دپارتمان ارائه خدمات با کیفیت در خدمات مکمل آموزش عالی مهندسی شیمی برای موفقیت دانشجویان و دانش آموختگان کشور است. از نقاط قوت اصلی این دپارتمان ارتباط مستمر با اساتید برتر، دانشجویان نخبه و برتر و دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌ی مهندسی شیمی است.

نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی:

1- دپارتمان قوی ترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی شیمی در کشور است، از موارد تایید کننده این مطلب، تمرکز خاص این دپارتمان به صورت تخصصی بر روی رشته مهندسی شیمی می باشد.

2- کادر اساتید دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های جنبی مهندسی شیمی، از قوی ترین اساتید و مؤلفان فعال در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند.

3- آزمون های آزمایشی نگاره -بینش در رشته مهندسی شیمی از بالاترین و قوی ترین جامعه آماری واقعی همزمان با بالاترین کیفیت برخوردار است.

 

 

 مدیر علمی دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی:

·         استاد مرتضی صفری فرد

 

 

دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی ؛ تخصصی ترین مرکز برگزاری دوره های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی در کشور