عضویت  
ورود اعضا  
 
   پیام دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی

دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی

 

دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی مجموعه ای تخصصی است که اولین و تنها دپارتمان در کشور در حوزه آموزش عالی است که با نگاهی ویژه و انحصاری به دانشجویان و داوطلبین مجموعه مهندسی شیمی، در مؤسسه آموزش عالی آزاد بینش دایر کرده است.

دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی موسسه بینش، با بهره‌گیری از موفقترین مجموعه تخصصی ممکن در زمینه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، ارایه خدمات کاملا تخصصی در این حیطه اعم از برگزاری کلاسهای ویژه و با کیفیت، مشاوره تخصصی همگام تا روز آزمون و ...همراه دانشجویان و مخاطبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی می باشد و صداقت، کسب اعتماد و رضایت مخاطبان خود را همچون سال های گذشته سرلوحه‌ی خود قرار داده است. از نقاط قوت اصلی این دپارتمان کاملا تخصصی، ارتباط مستمر با دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌های مهندسی شیمی است. 

 

نکات قابل توجه در مورد دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی:


1. دپارتمان توانمندترین مرکز برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی شیمی در سطح کشور است، که رضایت‌مندی دانشجویان از اساتید و مؤلفین نام آشنای دپارتمان در هر سال که از آن‌ها بهره جسته‌اند نشانگر این موضوع است.

2. هیئت علمی دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دروه های تکمیلی مهندسی شیمی، از نخبگان و موفقترین فعالان در زمینه مهندسی شیمی کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده اند.

3. دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی موسسه بینش، تنها مرکزی است که به صورت متمرکز دوره های تکمیلی تخصصی مهندسی شیمی را برگزار می نماید. دپارتمان علاوه بر دوره های تکمیلی معمول در مراکز آموزشی، دوره های انحصاری تا به حال برگزار نشده ای را نیز اجرا می کند.

 

 

 

با آرزوی موفقیت و بهروزی

اولین دپارتمان تخصصی و جامع مهندسی شیمی

 

"موفق شدن در مهندسی شیمی راه دارد... راه را باید پیدا کرد...."