عضویت  
ورود اعضا  
 
   چرا دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی؟

چرا دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی؟

چرا دانشجویان برای آمادگی برای در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی را انتخاب می کنند؟

شرکت در کنکور کارشناسی ارشد و آمادگی برای قبولی در آن یکی از مقاطع حساس زندگی تحصیلی است، به خصوص که در سال‌های اخیر رقابت برای قبولی در بهترین دانشگاه‌ها بسیار شدت گرفته است، این رقابت در رشته‌های پر طرفداری مانند مهندسی شیمی دو چندان می‌شود. به همین دلیل روش‌های آمادگی برای قبولی در این کنکور بسیار پر اهمیت است، بدیهی‌ست تنها مطالعه کتب مرجع که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود پاسخگوی این سطح رقابت نیست به همین دلیل داوطلبان باید از خدمات مناسب کمک آموزشی استفاده نمایند.

 

دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی چیست؟

دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی، عضوی از مجموعه گروه‌های آموزشی ائتلاف موسسات آموزش عالی آزاد نگاره و بینش (با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری) می‌باشد. دپارتمان به صورت متمرکز بر خدمات آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی فعالیت می‌کند و سال‌هاست خدمات متنوعی در اختیار داوطلبان می‌گذارد.

"دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" با بهره‌گیری از موفقترین مجموعه تخصصی ممکن در زمینه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، ارائه خدمات کاملا تخصصی در این حیطه اعم از برگزاری کلاسهای ویژه و با کیفیت (با ارائه موفقیت های مثال زدنی دانشجویان خود در سالهای گذشته) ، مشاوره تخصصی همگام تا روز آزمون و آزمون‌های آزمایشی/آموزشی سراسری و کاملا تخصصی و ...همراه دانشجویان و مخاطبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی می باشد و صداقت، کسب اعتماد و رضایت مخاطبان خود را همچون سال های گذشته سرلوحه‌ی خود قرار داده است، از نقاط قوت اصلی این دپارتمان کاملا تخصصی، ارتباط مستمر با دانشکده‌های قطب در این حوزه و تمرکز در حوزه‌های تخصصی مهندسی شیمی است. 

نکات قابل توجه و ویژگی های بارز دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی:

 

1. دپارتمان توانمندترین مرکز برگزاری دوره‌های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری مهندسی شیمی در سطح کشور است، که رضایت‌مندی دانشجویان از اساتید و مؤلفین نام آشنای دپارتمان و کتاب‌های کاملشان در سال‌های گذشته و تعداد بالای رتبه های تک رقمی در هر سال که از آن‌ها بهره جسته‌اند، نشانگر این موضوع است.

2. هیئت علمی دپارتمان در دوره های آمادگی ارشد و دوره های تکمیلی مهندسی شیمی، از موفقترین مؤلفان، مدرسان و مشاوران فعال در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی کشور هستند، که افتخارات فراوانی را در زمینه های آموزشی و پژوهشی کسب نموده‌اند.

3. کیفیت بالای برگزاری آزمون، طراحی سوالات آزمون توسط برترین مدرسان تخصصی مهندسی شیمی کشور (آقایان مرتضی صفری فرد و امید بابایی)، برخورداری از بالاتری جامعه آماری و به‌ویژه حضور داوطلبان قوی این رشته در کنار پشتیبانی و رفع اشکال رایگان آزمون‌ها همه و همه سبب می‌شود تا آزمون‌های دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی مناسب ترین گزینه برای دانشجویان متقاضی کنکور کارشناسی ارشد در رشته مهندسی شیمی باشد.

 

خدمات دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی

 

1. مشاوره تخصصی: "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" با هدف جهت دهی درست به دانشجویان و نشان دادن راه صحیح دست‌یابی به هدف و غلبه بر سد کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی ، طرح مشاوره تخصصی را همچون سالهای گذشته اما با رویکردی گسترده تر و سازماندهی شده برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی در نظر گرفته است. این مشاوره تخصصی در قالب‌های مختلف، در تهران و شهرستان‌ها توسط اساتید و مشاورین برتر ارائه می شود.

 

2. پرسش و پاسخ تخصصی رایگان در سایت دپارتمان: دپارتمان به منظور ایجاد ارتباط بهتر با دانشجویان و متخصصان صنعت کشور و پاسخ گویی به سوالات و درخواست و پیگیری های مرتبط با تمامی نیازهای آکادمیک و صنعتی مهندسی شیمی کشور از جمله کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی، بخش پرسش و پاسخ تخصصی رایگان را در سایت راه اندازی نموده است که این بخش از جمله فعال ترین بخش های سایت بوده و تمای سوالات پرسیده شده مناسب در کم تر از 24 ساعت به صورت کامل و تخصصی پاسخ داده می شوند.

 

3.  آزمون‌های آزمایشی:  "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" به طور مستقل و کاملأ تخصصی ، بر اساس برنامه ریزی های مدون دپارتمان، آزمون های خود را با سبک و چیدمانی متفاوت، فکر شده و کاملأ نتیجه بخش به صورت کاملأ منظم و با بالاترین جامعه آماری با سؤالاتی کاملأ جدید و بدیع به همراه پاسخنامه ای کاملأ تشریحی و آموزشی در کنار بررسی سؤالات آزمون در سراسر کشور برگزار می نماید.

 

4. کلاس های حضوری: کلاس‌های مختلف درس و تست، نکته و تست و جمع بندی، در فصول مختلف سال به شرح زیر برگزار می شود:

·        دوره های ویژه درس و نکته آزمون کارشناسی ارشد سراسری: برگزاری دو ترم کامل در فصل های تابستان و پاییز در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و تبریز

·        دوره فشرده جمع ‌بندی و نکته و تست کارشناسی ارشد سراسری: برگزاری یک ترم کامل در فصل زمستان در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، تبریز و اهواز

·        دوره ویژه درس و نکته آزمون دکتری سراسری: برگزاری یک ترم کامل در شهر تهران

 

5. ارسال کتب عمومی و تخصصی مهندسی شیمی: به منظور دسترسی برابر و یکسان تمامی دانشجویان و متخصصان کشور به کتب عمومی و تخصصی مهندسی شیمی، دپارتمان اقدام به ارسال این کتب به تمامی نقاط کشور در سریع‌ترین زمان ممکن و با ارائه تخفیف 10 الی 15 درصد نموده است.

 

 دلایل انتخاب دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی

 

1. اولین مرکز آموزش تخصصی مهندسی شیمی: "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" اولین مرکز تخصصی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی است که فعالیت حرفه ای خود را از سال 1392 با برگزاری دوره‌های تخصصی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی آغاز نمود.

 

2. تخصصی ترین مرکز آموزش مهندسی شیمی: "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" تنها مرکزی است که به صورت تخصصی و متمرکز بر آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی فعالیت می‌کند.

 

3. قطب کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی:  "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" قطب خدمات کمک آموزشی مهندسی شیمی کشور است .

 

4.  برترین اساتید و اعضای هیئت علمی کشور: اساتید دپارتمان همگی از بهترین اساتید کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی هستند. اعضای هیات علمی دپارتمان:  استاد مرتضی صفری فرد، استاد امید بابایی

 

5.  برترین تیم مشاوره کشور: مهندس مصطفی عبدی حاجیکلایی یکی از برترین مشاوران کشور در زمینه کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و همین طور مشاوره تحصیلی رشته مهندسی شیمی می‌باشند. ایشان مشاور ارشد دپارتمان می‌باشند و با همکاری تیمی از رتبه های تک رقمی و برتر کنکورهای سالهای گذشته هدایت تحصیلی داوطلبان را به عهده دارند.

 

6.  منظم ترین برنامه آموزشی:  "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" برنامه های آموزشی خود در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری مهندسی شیمی و کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی دانشگاه آزاد را در اسفند سال قبل از برگزاری دوره ها به صورت کامل و جامع اعلام می کند که این کار باعث می شود برای تمامی دانشجویان دپارتمان انجام برنامه ریزی های مناسب و منحصر به فرد به منظور مطالعه و پیشرفت تحصیلی آن ها امکان پذیر باشد.

 

7.  باکیفیت‌ترین کلاس‌های آموزشی: دپارتمان برای آماده سازی دانشجویان برترین کلاس‌های حضوری را برگزار می‌کند اصلی‌ترین ویژگی این کلاس‌ها سطح کیفیت عالی آن‌هاست که با حضور برترین اساتید کشور تامین می‌گردد که تمامی این اساتید به صورت اختصاصی با بالاترین کیفیت در "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" تدریس می‌کنند، همچنین از دیگر ویژگی‌های عمده این کلاس‌ها برنامه ریزی دقیق آنها همگام با برنامه مطالعاتی دانشجویان دپارتمان و سطح بالای برگزاری و امکانات فیزیکی آن اشاره کرد.

 

8.  برترین آزمون‌های آزمایشی: آزمون‌های آزمایشی دپارتمان که در هشت مرحله انجام می‌شود از برجسته ترین خدمات دپارتمان است که به جرأت می‌توان گفت تمامی رقبای اصلی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در این آزمون‌ها شرکت می‌کنند، جامعه آماری فوق العاده زیاد این آزمون‌ها (بالاترین جامعه آماری واقعی بین تمام مؤسسات با اختلاف زیاد) و رتبه‌های برتر هر سال نشان دهنده این موضوع است. برای آشنایی بیش‌تر با آزمون‌های دپارتمان از این لینک استفاده کنید.

 

9. جامع ترین مرکز اطلاعات مهندسی شیمی: در بخش آشنایی با "مهندسی شیمی" سایت دپارتمان، اطلاعات کاملی در زمینه عمومی مهندسی شیمی، گرایش های مهندسی شیمی، تمامی دانشگاه های سراسری و آزاد دارای رشته مهندسی شیمی، ظرفیت و اطلاعات پذیرش مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی شیمی در دانشگاه های کشور، نمونه کارنامه های قبولی افراد مختلف در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی شیمی، ادامه تحصیل در خارج از کشور و در نهایت بازار کار ارائه شده است.

 

10. کادر مهندسی شیمی محور: مدیران و کادر اجرایی دپارتمان همگی خود فارغ التحصیلان مهندسی شیمی  از برترین دانشگاه‌های کشور بوده و برنامه ریزی و هدایت مجموعه، با آگاهی کامل از مختصات رشته‌ی مهندسی شیمی می‌باشد.

 

11.  خدمات جامع:  "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی" در زمینه مهندسی شیمی کامل ترین خدمات را ارائه می‌کند که دانشپذیر را از مراجعه به چندین مرجع مختلف بی‌نیاز می‌سازد. این خدمات از منابع مطالعاتی شروع می‌شود و تمام خدمات آموزش حضوری را در برمی‌گیرد.  همچنین کلاس‌های ترم تابستان و پاییز آمادگی کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، کلاس‌های فشرده جمع بندی نکته و تست ویژه کنکور سراسری کارشناسی ارشد و کلاس‌های آمادگی کنکور دکتری مهندسی شیمی از جمله کلاس‌هایی هستند که از خدمات دپارتمان هستند و به صورت تخصصی مهندسی شیمی فقط در دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی ارائه می‌شوند.

 

12. پیشگامی در عرضه اطلاعات: دپارتمان همواره با دانشکده‌های قطب مهندسی شیمی و دانشجویان مهندسی شیمی در سراسر کشور در تماس و ارتباط است و با استفاده از این شبکه اطلاعاتی گسترده، توانایی قوی در زمینه عرضه اطلاعات مورد نیاز دانشجویان وجود دارد. به عنوان مثال  اطلاع رسانی گسترده و جامع اسامی برتر کنکور کارشناسی ارشد سال 1395 و اعلام نتایج نهایی آن ها در سایت دپارتمان، تنها نمونه کوچکی از اطلاع رسانی های گسترده دپارتمان است.

 

13.  بالاترین سطح رضایت: نظر سنجی‌های به عمل آمده از دانشجویان در طول و پایان هر ترم نشان دهنده بالاترین سطح رضایت تحصیلی بوده است.

 

14.  ارائه کامل و جامع منابع مطالعاتی: "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی"   هرساله با برگزاری جلسات متعدد و با مشورت و همفکری رتبه های برتر کنکورکارشناسی و دکتری مهندسی شیمی، آخرین و به روز ترین منابع مطالعاتی ویژه کنکور را در سایت دپارتمان اعلام می کند تا تمام دانشجویان رشته مهندسی شیمی به کلیه منابع مطالعاتی مفید و مورد تایید، دسترسی آسان و برابری داشته باشند.

 

15.  معرفی نفر به نفر: اکثر دانشجویان دپارتمان در هر سال از طریق معرفی دوستان سال گذشته خود که در کنکور موفق بوده‌اند، به موسسه می‌آیند که این موضوع نشان دهنده حسن اعتماد دانشجویان به دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی است. همین موضوع دپارتمان را از تبلیغات تلویزیونی و جراید مانند سایر موسسات آموزشی بی‌نیاز نموده است.

 

16.  پوشش کامل کشوری:  "دپارتمان تخصصی راهیان شیمی" با دارا بودن 80 نمایندگی ، تلاش نموده است تا پوشش کاملی برای کلیه مخاطبین خود عرضه کند. همچنین شهرهایی که نمایندگی دپارتمان در آن‌ها وجود ندارد، از طریق خدمات آنلاین و پستی از آموزش‌های دپارتمان در زمینه مهندسی شیمی بهره مند می‌شوند. (آدرس نمایندگی ها)

 

17.  هزینه مناسب: هزینه خدمات آموزشی دپارتمان با توجه به تعداد ساعات آموزش و کیفیت بالای دوره ها فوق العاده مناسب است و در نتیجه همیشه با استقبال دانشجویان مواجه می‌گردد. همچنین برای رفاه حال متقاضیان همیشه طرح‌های ثبت نام اقساطی برای ایشان در نظر گرفته می‌شود.

 

18. خدمات رایگان: دپارتمان بسیاری از خدمات مکمل آموزشی را به صورت رایگان در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری همایش های تحصیلی رایگان در دانشگاه های سراسری و آزاد کشور دارای رشته مهندسی شیمی اشاره کرد.

 

19. خدمات مکمل: دپارتمان در طول دوره آماده سازی دانشجویان تا کنکور در کنار ایشان بوده و علاوه بر عرضه خدمات مورد درخواست از دانشجویان، پشتیبانی اطلاعاتی و مشاوره‌ای به عمل می‌آورد. همچنین بعد از کنکور نیز در زمان انتخاب رشته به دانشجویان دپارتمان خدمات مشاوره‌ای تخصصی ارائه می‌شود.

 

20. جوایز ویژه:  "دپارتمان تخصصی مهندسی شیمی"  هر ساله برای دانشجویان خود جوایز متعددی در نظر می‌گیرد که این جوایز برای تقدیر از دانشجویان برتر دپارتمان بوده که هر ساله انگیزه‌ای مضاعفی به دانشجویان می‌بخشد. از جمله جوایز دپارتمان جوایزی است که به 3 نفر اول هر مرحله از آزمونهای آزمایشی هدیه خواهد شد و همینطور جوایز ویژه ای که برای رتبه های برتر کنکور سراسری در نظر و به دانشجویان رتبه برتر تقدیم می‌گردد.

 

"مهندسی شیمی در تخصص ماست"